Kontakty


Telefon:  (+420) 724 783 560
Email: eshop@topvital.cz
Provozní doba:   Pondělí-Pátek 8:00-17:30
  Sobota 9:00-12:00

EPRO - Smilk s colostrem 0-6 měsíců 400g

Kód 6273
Výrobce EPRO
Dostupnost skladem
215,00 Kč
195,45 Kč bez DPH

Popis produktu:

S MILK je mléčná kojenecká výživa v prášku s obsahem bovinního (kravského) colostra. Je schopna plně nahradit mateřské mléko.
Colostrum je kravské mateřské mléko, které se svým složením a vlastnostmi podobá lidskému mateřskému mléku. Dokonalá a vyvážená receptura výrobku S MILK je výsledkem dlouholetého výzkumu, analýz a testů složení mateřského mléka a jeho účinků na vývoj dítěte. S MILK je proto první přirozenou náhradou výživy dítěte, pokud matka nemůže kojit nebo nemá dostatek mléka.

- Optimálně zvolené složení, např. obsah vápníku a vitamínu D mám pozitvní vliv na zdárný vývoj dítěte.
- Vláknina obsažená v produktu má pozitivní vliv na trávicí soustavu a správné složení střevní mikroflóry.
- Obsažené růstové faktory mohou napomáhat zdárnému vývoji kostí, tkání a mozku dítěte. Imunoglobulíny třídy G (Ig) jsou protilátky, které jsou obsaženy v mateřském mléce.

Složení: sušené odtučněné mléko v prášku, demineralizovaná sušená syrovátka ( z mléka) v prášku, mléčný tuk, bovinní ( kravské) colostrum v prášku

Minerály: chlorid draselný, uhličitan vápenatý, citronan hořečnatý, chlorid sodný, síran železnatý, jodid draselný, selenan sodný, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý

Vitamíny: kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát, thiamin hydrochlorid, riboflavin, nikotinamid, D-panthotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin, cholekalciferol, dvojvinan cholinu.

Obsažené minerály a vitamíny jsou přirozenou součástí uvedených složek
Výrobek neobsahuje palmový olej. Laktóza je jediný přítomný sacharid.

Dávkování: 150 ml nápoje = 5 odměrek, 210 ml nápoje = 7 odměrek
1 odměrka = 5 gramů sušeného prášku

EAN: 8594168200492