Kontakty


Telefon:  (+420) 724 783 560
Email: eshop@topvital.cz
Provozní doba:   Pondělí-Pátek 8:00-17:30
  Sobota 9:00-12:00

Kaše NOMINA jáhlová 300g

Kód 4710
Výrobce Milan Novák - Nominal
Dostupnost skladem
46,00 Kč
40,00 Kč bez DPH

Popis produktu:

Výborná chuť pro děti i dospělé.

Vysoká nutriční hodnota.

Sytá a lehce stravitelná.

Snadná příprava.Průměrné výživové hodnoty pro 100g směsi: energie 1633 kJ/385 kcal; Tuky 2,1g z toho nasycené mastné kyseliny 0,5g; Sacharidy 80g z toho cukry 0,5g; Vláknina 3g; Bílkoviny 10g; Sůl < 0,01g

Obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry. Skladujte v suchu vždy dobře uzavřené.

Základní příprava: Do teplého mléka či vody vmícháváme cereální kaši Nomina, až docílíme požadovanou hustotu. Necháme 2-3 minuty odstát.

Cereální kaše NOMINA - jsou výrobky s vysokou nutriční hodnotou. Vzhledem k jejich lehké stravitelnosti a snadné přípravě jsou ideální i jako součást sportovního jídelníčku. Představují tak moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Kaše NOMINA vrací tělu potřebné sacharidy a minerály vyčerpané z organismu.

Kaši lze dochutit např. ovocem, javorovým sirupem, marmeládou, ořechy, semínky, máslem či kokosovým olejem apod.

Dobrou chuť!

TIP!

- k zahuštění omáček, polévek a těst

- jako pojivo do masových, zeleninových a ovocných směsí

Jáhly - nebo také loupané proso, je jedna z nejstarších kulturních plodin na světě. Jsou dobře stravitelné, ale výživné a syté. Mají příznivý poměr mezi množstvím bílkovin, sacharidů a tuků. Mají vysoký obsah vitamínů (A, B) a minerálů. Jsou doporučovány "západní i východní" medicínou, a to jak pro děti, maminky, studenty či sportovce, tak jako součást stravy při některých onemocněních či rekonvalescenci. A samozřejmě jsou přirozeně bezlepkové a vhodné pro celiaky.

Začněte svůj den zdravou cereální snídaní!