Věrnostní slevy

Jako důkaz že si vážíme Vašich nákupů máme věrnostní slevy pro registrované zákazníky, díky kterým ušetříte svoje peníze. 

Podmínka získání slevy je jednoduchá, stačí se zaregistrovat na našem e-shopu.                                                                                  Pokud jste zaregistrovaní, stačí se před každým nákupem přihlásit do Vašeho účtu a sleva se bude automaticky počítat z hodnoty Vašich předchozích zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců.

Náš TIP: Domluvte se s rodinou, kolegy, kamarády a objednávejte si na jeden registrovaný účet společně. Dosáhnete tak na vyšší slevu  rychleji.

Věrnostní slevy je možné sčítat s dalšími slevovými akcemi.

Věrnostní slevy pro registrované zákazníky:

Výše slevy na celý nákup v % Hodnota Vašich objednávek za posledních 12 měsíců
2 % nad 2 500 Kč
3 % nad 5 000 Kč
4 % nad 10 000 Kč
6 % nad 15 000 Kč

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky provedené pod daným registrovaným účtem.

Provozovatel obchodu VHS Bohemia a.s., IČ: 47910305, který provozuje e-shop www.topvital.cz si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, platnost slev ukončit, či ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Aktuální obrat Vašich objednávek zjistíte po přihlášení v osobním profilu - přihlášení.