Vincentka 0,7 l

Kód: 4830
46 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Vincentka 0,70l

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní produkt
Přírodní, velmi silně mineralizovaná, jodová, uhličitá minerální voda z přírodního léčivého zdroje, hydrogeuhličitano-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů kyseliny borité, studená, hypotonická.
Vincentka svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a biogenních prvků pomáhá upravovat tvorbu hlenů na sliznicích horních cest dýchacích, žaludku a střev. Je vhodná jako doplněk při snaze o očištění organismu, jako cenný zdroj jódu a jiných důležitých minerálů potřebných pro zdravý životní styl.
V léčebných lázních Luhačovice se používá k pitným a inhalačním procedurám nejen u pacientů s onemocněním horních cest dýchacích včetně hlasivek, ale i u pacientů s onemocněním žaludku, dvanáctníku a střev, žlučníku, slinivky břišní, jater a diabetes mellitus.
Pomáhá svým obsahem minerálních solí udržovat vyvážené vnitřní prostředí člověka po velkých ztrátách potu při těžké fyzické práci, sportu, pobytu v horkém prostředí a horečce. Jako 100% přírodní produkt je vhodný pro obohacení výživy sportovců, dětí, rekonvalescentů i těhotných žen. Je vhodná k inhalacím, kloktání a výplachům nosohltanu i nosních dutin. Přispívá k neutralizaci překyselení žaludku zejména při konzumaci kávy nebo vína.
Doporučené denní dávkování: Dospělí - 300ml na lačno před snídaní a večeří po dobu 21dní. Těhotné a kojící ženy - max. 200ml. Jednorázová dávka - 400-600ml k doplnění iontů vyloučných potem při těžké fyzické práci a sportu. Doplnění denní dávky jódu - 25-30ml.
Upozornění: Konzultaci s ošetřujícím lékařem doporučujeme pacientům s hyperfunkcí štítné žlázy pro zvýšené množství jódu a pacientům s onemocněním ledvin a při otocích dolních končetin.
Případný sediment nesnižuje kvalitu vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uložte mimo dosah dětí. Uchovejte v temnu. Po otevření skladujte dobře uzavřené v chladu a temnu a spotřebujte do 3 dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: